APK Dayı – Android Apk

APK Dayı, kullanıcıların Google Play Store’dan geçmelerine gerek kalmadan uygulama in-dirmelerine olanak sağlayan bir uygulamadır. Lansmanından bu yana 100 milyondan fazla kez in-dirildi.
APK Dayı mağazası, insanların diğer kaynaklardan kolayca uygulama in-direbileceği bir platform oluşturmak isteyen bir grup geliştirici tarafından oluşturuldu.
Bu hedefe ulaşmak için Google Play Store’a bir alternatif oluşturmaya karar verdiler. Uygulamanın adı, uygulamanın uygulamaları yüklemek için kullandığı Android Paket Kiti (APK) kelimelerinden gelir.
İn-dirme sayısı katlanarak arttı. Mayıs 2022 itibariyle 3 milyardan fazla in-dirme yapıldı.

Apk Dayı

Apk Dayı in-dir

Google Play Store’dan uygulamaları manuel olarak yüklemek zorunda kalmadan in-dirmenize izin veren bir uygulama arıyorsanız.

O halde APK Dayı’yı mutlaka denemelisiniz. Android cihazınıza uygulama yüklemenin en hızlı yollarından biridir. Yüklemek istediğiniz uygulamanın URL’sini girmeniz ve “Yükle” yi tıklamanız yeterlidir.

APK Dayı’dan APK nasıl in-dirilir

APK Dayı’ndan APK dosyalarını in-dirmek kolaydır. Ekranın sağ üst köşesindeki “İn-dir” düğmesine tıklamanız yeterlidir. Daha sonra mevcut APK dosyalarının bir listesini göreceksiniz. Birini seçin ve tekrar indirme düğmesine basın.

APK dosyalarını APk Dayı’dan in-dirmenin en iyi yanı, önce onları yüklemenize gerek kalmadan cihazınıza kaydedebilmenizdir.

Bunları daha sonra kullanmak isterseniz, telefonunuzun varsayılan uygulama yöneticisini kullanarak dosyayı açmanız yeterlidir.

Devamını oku: Minecraft Apk Dayı

APK Dayı Oyunları

APK Dayı oyunları arıyorsanız APK Dayı’ndan in-dirin. O zaman doğru yerdesiniz, APK Dayı Store’dan her türlü oyunu google play store olmadan kolayca in-direbilirsiniz.

APK Dayı web sitesini açın ve istediğiniz oyunları arayın, ardından in-dir ve kur’a tıklayın ve oyunun keyfini çıkarın.

Top APK Dayı Oyunlarından bazıları aşağıda verilmiştir.

  • apk dayı araba oyunları
  • apk dayı silah oyunları
  • apk dayı tır oyunları
  • apk dayı oyun club
  • apk dayı oyun nasıl in-dirilir
  • apk dayı oyunlar clash of clans
  • apk dayı oyunlar car parking
  • apk dayi oyunlar minecraft

APK Dayı sitesi güvenilir mi?

APK Dayı sitesi 2012’den beri var ve Android uygulamalarına ayrılmış en popüler sitelerden biri. Site, kullanıcılara Google Play Store’dan in-dirilebilecek en son uygulamalar hakkında bilgi sağlar.

Kullanıcılar oyunlar, üretkenlik, eğlence, yardımcı programlar ve diğerleri gibi kategorilere göz atabilir. Buna ek olarak site, her uygulamanın incelemesini sunar ve bu da kullanıcıların uygulamayı in-dirip in-dirmemeye karar vermelerine yardımcı olur.

Web sitemizi sürekli güncelliyor ve yeni özellikler ekliyoruz. Ancak, belirli bir özelliğin herhangi bir zamanda çalışacağını garanti edemeyiz. Güncellemeler için lütfen sık sık kontrol edin.

Sonuçlar

APK Dayı’dan APK ve tüm APK Dayı Oyunlarını arıyorsanız. Tüm yollardan bahsettim APK Dayı Oyunlarını APK Dayı’ndan kolayca in-direbilirsiniz. Bu şimdiye kadarki en iyi APK Dayı Mağazası.

 

Leave a Comment